İşe Alım Süreci

İşe Alım Süreci İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimizde, şirketimizi geleceğe taşıyacak, kurumsal değerlerimize sahip, işe en uygun nitelikteki adayları seçmek ve yerleştirmek amaçlanmaktadır. Bu sayede uzun vadeli, verimli ve etkin bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız.

Doğru işe doğru insan bakış açısı ile yürütülmekte olup, temel amacımız söz konusu göreve ve çalışma prensiplerimize en uygun ve uzun vadede şirketimize katma değer yaratmak için gönüllü olan çalışanları aramıza katmaktır.

Lüks Kadife’de işe alım süreci, şirket gelişim ve organizasyonel ihtiyaçlar doğrultusunda her yıl planlanmaktadır. İlgili planlamalar doğrultusunda bölümler ile iş birliği içerisinde söz konusu pozisyon ile ilgili görev tanımlamaları ve yetkinlikler üzerinden ilan yayınlanma süreci tamamlanır.

İşe alım sürecimiz, şirketimize ulaştırılan başvuruların değerlendirilmesi ile başlar. Özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen kriterlere sahip adaylarımız iş görüşmelerine davet edilirler. Görüşmeye davet edilen adaylarımız, yetkinlikleri ve ilgili pozisyon için gerekli ise deneyimleri doğrultusunda değerlendirilirler. İlgili süreç, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile de desteklenir. Süreç uygun aday ile tamamlanır.

Her çalışanın değer olarak kabul edildiği Lüks Kadife’de tüm adaylarımız da aynı şekilde bizler için değerlidir.