Air File Örme Kumaşlar Air File Örme Kumaşlar

Air File Örme Kumaşlar

20.10.2022 - Kumaş - Reşat H.

Air File, Mesh, Spacer...

İsimleri farklı olsa da günümüzde özellikle spor ayakkabılarda kullanılan bu kumaş türü son yıllarda çok trend haline gelmiş durumda.

Gerek rahatlığı gerekse spor görüntüsü sayesinde, hemen hemen bütün spor ayakkabı markaları bu kumaş tipini kullanıyor.

Spor ayakkabı imalatçıları bu kumaşı esnek yapısı ve hava alabilen dokusu sayesinde tercih ediyor. Kullanıcılar ise en hareketli uzuvlarımızdan biri olan ayaklarımızın rahatlığı ve spor görünümü sebebiyle bu tarz spor ayakkabıları tercih etmekte.

Üretim bandında giyimlik, döşemelik ve perdelik kadife ürünlerni 50 yıldır barındıran Lüks Kadife, bünyesinde bulunan örme tezgahları sayesinde air file kumaşı da ürün gamına eklemiş bulunmakta, hem de neredeyse 10 yıldır!

Her ürün grubumuzda olduğu gibi bu kumaşlarımız için de boya laboratuvarımız müşterilerimizin ve kullanıcıların hayal ettikleri bütün renkleri hazırlayarak kendi bünyemizde bulunan boyahanemizde boyayabilme kapasitesine sahiptir.

Sektöründe lider ayakkabı imalatçıları, air file kumaş alım tercihlerini gerek ürün kalitesi gerek satış sonrası hizmetleri gerekse ar-ge çalışmalarını rahatlıkla yapabilmeleri bakımından Lüks Kadife'yi tercih etmektedirler.

20.10.2022 - Kumaş- Reşat H.