Black-Out Kadife Kumaş Black-Out Kadife Kumaş

Black-Out Kadife Kumaş

20.08.2020 - Tekstil - Reşat H.

Black-Out Kadife Kumaş

Geçmişten beri kadife kumaşlar iç dizayn dekorasyonlarında her zaman vazgeçilmez bir unsur olmuştur. Uygulandığı ortama kattığı hava sayesinde hemen hemen bütün dekorasyon uygulamalarında bir yerde mutlaka bir kadife görmek mümkündür.

Oturma grupları haricinde fon perde olarak kullanılan kadife kumaşlar, bazı alanlarda direkt cam önüne de uygulanabilir.

Bu gibi durumlarda uygulayıcılar kimi zaman perdenin ortama dışarıdan giren ışığı da tamamen kesmesini arzu ederler. Bu gibi durumlarda, standart bir perde ışığı kesme anlamında pek işlevsel olmayacaktır. Bunun yerine kullanılan alternatifler de bazı kullanıcılar tarafından kaba veya eski moda olarak nitelendirilebilmektedir.

Tam da bu noktada, Lüks Kadife'nin üretmiş olduğu Black-Out kadife kumaşlar devreye girmektedir. Yapısı itibarı ile dışarıdan gelen ışığı, iç mekana yansıtmama özelliği sayesinde hem kadifenin şıklığı ve asaleti iç mekanlara farklı bir soluk getirmekte hem de iç mekana dışarıdan gelen ışığın girişi engellenmektedir.

Özellikle otel projeleri kapsamında oldukça rağbet gören Black-Out kalitesi ev ve ofis kullanımlarına da uygulanabilmektedir.

Black-Out kadife kumaşlarımız dünyada kabul görmüş test standartlarını karşılamakta olup, bünyemizde bulunan laboratuvarımız sayesinde talep edilen her renkte üretilebilmektedir.

Konu ile alakalı daha fazla bilgiye her zaman bizleri arayarak, İstanbul Merter'deki ofisimizi veya Kayseri'deki fabrikamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

20.08.2020 - Tekstil- Reşat H.